"MELLA plus s.r.o. od začiatku podniká v oblasti maloobchod, veľkoobchod. Hlavnou činnosťou sú montážne práce súvisiace so zariaďovaním interiérov a exteriérov."
 
Hlavná stránka arrow Matrace
Piatok, 22 november 2019
 
 
Matrace


Vysoko kvalitné zdravotné matrace sú navrhované s ohľadom na ortopedičnosť konštrukcie, zabezpečujú dokonalú ventiláciu a minimálnu alergickú záťaž, vďaka použitiu prírodných materiálov.

 

                                             

Zdravý a kvalitný spánok:

 •  patrí k základným potrebám človeka

 •  je najefektývnejší zdroj regenerácie síl

 •  odstraňuje stresové syndrómy dnešnej uponáhľanej doby

 •  vytvára podmienky pre zlepšenie telesnej a psychickej kondície

  Bez vytvorenia zodpovedajúcich podmienok pre zlepšenie tejto regenerácie po dobu jednej tretiny svojho života, dopúšťame sa poškodzovania vlastného zdravia, alebo poškodzujeme zdravie svojich blízkych. K náprave stačí tak málo.

  Aby Váš spánok bol spokojný a zdravý, ponúkame Vám matrace novej generácie od firmy Tropico plus ktorých distribútorom pre Solovenskú republiku je firma Mella plus s.r.o..


  Rozmery matracov

  Typické rozmery matracov sú:

  80×200, 80×195, 90×190, 85×195, 90×200, 100×200, 160×200, 180×200, mimo matracov Patrície a Sofie, ktoré sú dodávané v šírke do 100 cm je možné ktorýkoľvek matrac vyrobiť v akomkoľvek rozmere.

  Typické rozmery detských matracov sú:

  60×120, 70×140 cm, za detský matrac je považovaný matrac do 100 dm2.

  Matrace v rozmere vačšom ako 90×200 môžu byť dodavané s lepeným jadrom, jedná sa o konštrukčný spoj, ktorý nemá vplyv na úžitkovú hodnotu matraca (ortopedické vlastnosti, životnosť).

  Matrace (mimo typov Monika a Michaela), ktoré nemajú prateľný poťah je možné za príplatok objednať so snímateľným poťahom, prateľným na 60°C.





 
 
Top!
Top!