"MELLA plus s.r.o. od začiatku podniká v oblasti maloobchod, veľkoobchod. Hlavnou činnosťou sú montážne práce súvisiace so zariaďovaním interiérov a exteriérov."
 
Hlavná stránka arrow Doplnky arrow Anatomický vankúš Visco star
Piatok, 22 november 2019
 
 
Anatomický vankúš Visco star

Luxusný anatomický vankúš vyrobený z lenivej peny, ktorá svojim špecifickým zložením zabezpečuje jedinečné vlastnosti tohto výrobku. Tento vankúš má výbornú tvarovú pamäť a pri kontakte s ľudským telom optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla. Tým sú dosiahnuté ideálne elastické vlastnosti potrebné pre dokonalé uvolnenie krčného svalstva, svojimi vlastnosťami je vhodný ako prevencia bolesti v oblasti krčnej chrbtice. Vyrába sa v troch tuhostiach:      

SOFT – mäkký, vhodný pre tých, ktorí uprednostňujú nízke a mäkké vankúše.                                        MEDIUM – stredný, jadro vankúša má strednú tuhosť, dobre sa tvaruje a pritom zabezpečuje ideálnu polohu chrbtice pri spánku.                                                                                                                                         HARD – skôr tvrdší, je vhodný pre užívateľov, ktorí majú radšej tuhšie vankúše.

Vyrábajú sa dvoch šírkach (60 cm, 80 cm). Poťah vankúša je veľmi príjemný na omak, je snímateľný a prateľný na 60ºC. Luxusné prevedenie tohto výrobku zabezpečuje použitá poťahová látka.

 

         Sample Image

 
 
Top!
Top!