"MELLA plus s.r.o. od začiatku podniká v oblasti maloobchod, veľkoobchod. Hlavnou činnosťou sú montážne práce súvisiace so zariaďovaním interiérov a exteriérov."
 
Hlavná stránka arrow Doplnky arrow Bederník
Piatok, 22 november 2019
 
 
Bederník

Multifunkčný výrobok, ktorý dokáže výrazne znížiť zdravotné ťažkosti ako sú napr. problémy v oblasti krížov, ztuhlosť šijových svalov a zlé prekrvenie nôh. Využijete ho pri sedení, ležaní, spánku a relaxácii. Bederník je vyrobený z lenivej peny. Táto špecifická pena reagujúca na telesnú teplotu zabezpečuje rovnomerné rozloženie tlaku a svojim efektom pomalého vracania sa do pôvodnej polohy napomáha uvolneniu svalstva. Poťah je snímateľný a prateľný na 60°C.

Využitie:                                                                                                                                                                          Podpera krížov pri sedení – uvoľňuje chrbtové (krížové) svalstvo a pôsobí ako prevencia bolestí chrbta.                                                                                                                                                                    Podpera krčnej chrbtice pri ležaní – pôsobí ako prevencia bolesti hlavy a ztuhlosť šije.                   Podpera pod kolená – podporuje odpočinok a prekrvenie svalstva nôh.

 

    Sample Image

 
 
Top!
Top!