"MELLA plus s.r.o. od začiatku podniká v oblasti maloobchod, veľkoobchod. Hlavnou činnosťou sú montážne práce súvisiace so zariaďovaním interiérov a exteriérov."
 
Hlavná stránka arrow Matrace arrow Matrace s jadrom z bio peny
Piatok, 06 december 2019
 
 
Matrace s jadrom z bio peny

Bio matrace


Pri konštrukcii tejto rady matracov sme využili najnovšie poznatky z oblasti zdravého spánku a najmodernejších materiálov na báze prírodných produktov v spojení s počítačovými simuláciami z prístroja Ergo Check.

BIO pena

Jedná sa o penu s vlastnosťami studenej peny, kde sú suroviny vyrábané z ropy nahradené prírodnými olejmi - v tomto prípade olejom zo skočca. Tento fakt má pozitívny dopad na ekológiu, šetrí ekosystém a prináša viac prírody do našich spální. Naviac má táto pena unikátny vpliv na výsledné vlastnosti vyrábaných matracov:

• násobí sa tažnosť (elasticita)
• znižuje sa tlaková deformácia
• zvyšuje sa odrazová pružnosť

Konštrukcia jednotlivých typov matracov prešla dlhodobým vývojom, aby bolo dosiahnuté čo najlepších vlastností za cenu, ktorá je dostupná pre každého. Tak vznikly 3 typy jadier, ktoré plne reflektujú požiadavky zákazníkov, ako sú vynikajúce ortopedické vlastnosti, dlhá životnosť a rozdielna tuhosť ložných plôch (ideálne pre páry s rozdielnymi požiadavkami na tuhosť lôžka, minimalizuje riziko zlej voľby tuhosti matraca).
 
 
Top!
Top!