"MELLA plus s.r.o. od začiatku podniká v oblasti maloobchod, veľkoobchod. Hlavnou činnosťou sú montážne práce súvisiace so zariaďovaním interiérov a exteriérov."
 
Hlavná stránka arrow Matrace arrow Poťahové látky
Piatok, 06 december 2019
 
 
Poťahové látky
Matrace Michaela a Monika sú dodávané v základnej variante neprešitého poťahu. Matrace Erika, Denisa plus a Ela super sú dodávané v kvalitnej poťahovej látke (zmes polyesteru a polypropylénu) - odolná voči znečišteniu, zachytí vysoké percento telesných tekutín, čím zabraňuje prenikaniu do jadra matraca a vzniku živnej pôdy pre nežiadúce mikroorganizmy. Matrace Karina super a Šárka plus sú dodávané v kvalitnej poťahovej látke (zmes polyesteru a bavlny) - zachytí vysoké percento telových tekutín, je príjemná na dotyk, vyznačuje sa veľmi dlhou životnosťou a odolnosťou voči znečišteniu. Matrace Nina a Liliana sú dodávané v poťahu Intense for woman/Intense for man. Intense for woman - na strane pre partnerku, vďaka zmesi rastlinných extraktov (mimo iného z červených papričiek) zvyšuje cirkulaciu krvy a poskytuje pocit tepla. Intense for man - na strane pre partnera, obsahuje rastlinné extrakty napr. z brezy a naopak teplo absorbuje a ochlazuje telo. Matrace do detských postielok (Baby, Baby super) sú dodávané v neprešitom bavlnenom poťahu s detskými motívmy.
Ostatné matrace sú dodávané ve snímatelnom prateľnom poťahu Innovation, za príplatok je možné objednať matrac v poťahu Aloe Vera alebo Microcare.

Možnosť výberu poťahových látok:


Matrace, ktoré sú štandardne dodávané v pevnom poťahu je možné objednať so snímateľným poťahom Innovation prateľnom na 60°C.

Matrace, ktoré sú dodávané v snímateľnom prateľnom poťahu majú možnosť voľby z troch typov poťahových látok:

  • Innovation - základná varianta snímateľného poťahu. Pranie na 60°C.

  • Aloe Vera - luxusná poťahová látka obsahujíca mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Pri užívaní uvolňuje arómu, která má antialergické a antiseptické účinky. Táto poťahová látka je dodávaná za príplatok (okrem matracov Nina a Liliana).

  • Microcare - luxusná poťahová látka so samočistiacimi účinkami. Táto látka mimo iného obsahuje acetátové vlákno, ktoré pri styku s vlhkosťou (potom apod.) uvolňuje kyslík, ktorý má výborné dezinfekčné vlastnosti. U tejto látky je použitý prešiv o vysokej gramáži kvalitného dutého vlákna pre maximálný odvod vodných pár. Je dodávaná za príplatok (okrem matracov Nina a Liliana).

 

 Snímateľné poťahy sú konstrukčne riešené z dvoch samostatných polovíc tak, aby bolo možné vyprať iba jeden diel, nepreťažiť práčku a matrac bez obmedzenia používať.
Všetky poťahy je mozné prať do teploty 60°C. Možnost výberu poťahu umožňuje naplno reflektovať požiadavky konkrétneho užívateľa na ortopedickosť jadra spojením s požadavkami na vlastnosti poťahové látky. 
 
Top!
Top!